Najlepší herný notebook

Ak ste hráčmi, tak isto viete, že výberom správneho počítača, či notebooku je niekedy celkom dosť práce. V prvom rade je nutné sa rozhodnúť na báze kvalita/cena, pretože to je najdôležitejšie. Často 800€ stroj môže mať rovnaký, niekedy lepší výkon ako ten, ktorý stojí nad 1000€. Samozrejme záleží na danom človeku, ktorý si daný počítač kupuje, niektorí ľudia proste preferujú drahšie a o niečo horšie stroje ako tie výkonnejšie. To je však len a len na nich. Ak ste však zástancami notebookov, pretože ich potrebujete na prácu, či ste hráči, ktorí sa premiestňujú z jedného miesta na druhé, tak lepšie je mať notebook, ako stolný počítač.

Najlepší herný notebook na trhu

Fráza “najlepší herný notebook” je celkom relatívna. Prečo? Pretože dneska to môže byť notebook od HP, ktorý príde zo všetkým najnovším a najlepším a o týždeň to už môže byť notebook od značky LENOVO, ktorý vo všetkých smeroch HP predbehne. Preto sa ideme baviť o notebooku, ktorý je aktuálne najlepší, ale samozrejme, taká je aj jeho cena. Notebook

Asus GX800VH-GY004R patrí do sekcie herných, a momentálne je jednoznačne najlepší z pomedzi sériovo robených notebookov. Jeho cena odpovedá jeho kvalite, avšak na tomto notebooku spustíte úplne všetko, na čo si len spomeniete. Nie sú to len tak vyhodené peniaze, a všetky hry vám tu pôjdu na najvyššej grafike aj pri tom najvyššom 4K rozlíšení, takže zážitok s hry bude skutočne veľkolepý. Doslova vás to vtiahne do nej. Samozrejme, za to, že je to herný notebook to ešte neznamená, že by sa tam nedali robiť aj iné veci. Rovnako tak skvelo poslúži napríklad aj na tvorenie 3D animácií. Tento notebook si tak jednoznačne zaslúži momentálne prvenstvo medzi najlepšími hernými notebookmi.

Sú to však len referencie, a každý človek má iný vkus. Ak preferujete niečo iné, je to znovu len a len na vás.